Ogłoszenia 5 czerwca 2016

Opublikowano: 5 czerwca 2016 | Autor: toar | Kategoria Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. Dziś X Niedziela Zwykła i Dzień Dziękczynienia w kraju, który zbiega się pięknie z naszym jubileuszem 100-lecia konsekracji naszego kościoła, której dokonał 4 VI 1916 biskup wrocławski Karol Augustin.
    Zapraszamy do udziału we Mszy św. (11:00) i w festynie (od 15:00).
  2. W czerwcu towarzyszą nam nabożeństwa do Serca Pana Jezusa, szczególnie w piątki, soboty i niedziele, a w pozostałe dni nabożeństwa stałe.
  3. Zapraszam w poniedziałek na grill, tych wszystkich, którzy wspierali pracami remonty w parafii oraz angażowali się w organizację jubileuszowego festynu.
  4. Spotkanie pielgrzymów wyruszających na Litwę w niedzielę 12 VI po sumie w salce (z prośbą o resztęzapłaty).
  5. Bóg zapłać: Dziękujemy za udział w rekolekcjach i dzisiejszym dziękczynieniu, ofiarowane fanty na loterię, dary stołu, wszelką pomoc w organizacji obchodów jubileuszu. Dziękujemy: Radzie Duszpasterskiej i PZC; dekoratorom Panu Marianowi i Ewelinie; Paniom w kuchni: Gieni, Irenie, Karinie, Patrycji; Małgorzacie Żok, Sylwii Makulik, Marii Rzytki, Ricie Sługa, Bożenie Walaszek, Paulinie i Mirosławowi Kuźniar, Bronisławowi Burdzik, Tomaszowi Fiołka, Leonowi Konieczny, Andrzejowi Himel, Andrzejowi Żok, Michałowi Mrowiec, Karolowi Galli,Mirosławowi Marcinek, Dorocie i Zygfrydowi Sochiera za starania o pamiątkowy folder, banery i kartkę z ok. jubileuszu; nauczycielom i uczniom za część artystyczną,

OGŁOSZENIA DEKANALNE

  1. Wyjazd na Diecezjalny Dzień Wspólnoty 23.VII.2016 w ramach ŚDM – Kraków 2016.  Zapisy do 10 czerwca (formularz jest na stronie nspjraciborz.pl i będzie na stronie sdmraciborz.pl).
  2. Parafia NSPJ organizuje pielgrzymkę na Kresy: 25-30.VI, cena 850 zł. Szczegóły pod tel. 602 255 300.

OGŁOSZENIA DIECEZJALNE

Pielgrzymki na Górę św. Anny: 5.VI Mniejszości Narodowych; 11.VI – Chorych i Osób Niepełnosprawnych;
12.VI – Pielgrzymka sołtysów i rad sołeckich i chórów kościelnych.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Jan Wiliger zam. Racibórz; Magdalena Rosa, zam. Rudnik; zapowiedź 2.